U nás nejlevněji

Rozjíždíme další příjemnou slevovou akci.

Princip akce spočívá v tom, že si na internetu můžete u různých slevových dodavatelů vyhledat ceny našich knih – a my vám dáme cenu o 1 korunu nižší, než je ta nejnižší cena (od seriozního dodavatele), kterou takto vyhledáte. V průměru to obnáší slevu více než třetinovou, tedy více než 33%. A co je při dodávce od nás jedinečné a v dodávkách od jiných není? Přece autogram autora, případně autorské věnování pro vás nebo pro někoho z vašich blízkých. Nepodceňujte tento prvek, má a bude mít čím dál vyšší hodnotu.

Akce platí do odvolání.

Akce se týká jen některých knih.

Akce se týká tří publikací, které jsou v poslední době u nás nejaktuálnější a nejoblíbenější:

  • Konec manipulace,
  • Zlatá kniha komunikace,
  • Inteligentní čtení v internetovém věku (pouze celý komplet tří knih v pouzdře).

 

Podrobnosti:

Všechny nabízené publikace jsou typu all-in-one, tj. zahrnují danou problematiku úplně, definitivně, s konečnou platností, bez hluchých míst. Po jejich přečtení už nemusíte v dané oblasti hledat v jiných knihách něco metodicky nového, ale jen ilustrace toho, co už víte z těchto all-in-one knih-grubrovek.

Kniha Konec manipulace je žhavou novinkou, po jednom měsíci od uvedení na trh (podzim 2018) už jsme dělali dotisk prvního vydání.

Zlatá kniha komunikace, aktualizovaná od roku 2005, je jedním z největších bestsellerů v oblasti osobního rozvoje. Spolu s předchozími dílčími publikacemi (od roku 1990), které zastřešuje, se j prodalo více než 300 000 výtisků. V současné době se doprodává dotisk sedmého vydání (2015).

Inteligentní čtení v internetovém věku (pouze celý komplet tří knih v pouzdře) je vrcholem Gruberovy tvorby na téma rychločtení a racionální čtení. Kniha reflektuje moderní dobu, kdy se vnímají informace stále více i z videí a z multimediálních informačních zdrojů vůbec. O grubrovském rychločtení a racionálním čtení vyšlo a prodalo se více než čtvrt milionu knih a brožur, bylo o nich publikováno více než 50 milionů výtisků časopiseckých článků.

Všechny tři publikace jsou nahlížecího typu, tj. spíše než na klasické knižní čtení od začátku do konce zejména na nahlížení, vyhledávání pasáží na principu „co nejpřesnější trefa za minimum času“ a hlavně na studium, na trénink a osvojení si patřičných dovedností.

Řada zasvěcených čtenářů a žáků Davida Grubera se shoduje v názoru, že bez těchto tří publikací ve vlastní knihovničce k pravidelnému nahlížení je člověk jako bez pravidelného používání notebooku a chytrého mobilu.

Na našem eshopu budeme v tomto smyslu pravidelně obměňovat ceny tří výše zmíněných publikací. Může se stát, že se vyskytne v tomto období někde na internetu nějaký krátkodobý dumpingový nebo jinak podezřelý exces, tj. cena nižší než naše. V takovém případě při objednávce konzultujte s námi situaci na info@gruber.cz, 605 833 652. Neslibujeme respektování jakéhokoliv takového excesu, ale vždy se vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc.

K cenám knih připočítáváme poštovné podle sazeb České pošty plus balné 20 korun.

Akce platí do doby, než ji odvoláme. chceme se vyhnout tom, že by zase spadl server, jak se to stalo při krátké slevové akci 10. prosince 2018, která trvala jen 24 hodin – a mnozí se na náš web ani nedostali.

Každému je jasné, že časově neohraničenou velkou slevu ekonomicky nelze vydržet dlouho; takže – pokud máte aspoň trochu zájem, kupujte, dokud dáváme. Znáte to úsloví: „Hloupý, kdo dává (velkou slevu), hloupější, kdo nebere.“

Všechny nabízené publikace obsahují originální moderní vědění, které nenajdete na internetu.