Přátelské setkání pro zvané spojené se křtem dvou nejnovějších knih Davida Grubera

 

Kde: Praha 1, Senovážné nám. 23, prostory vzdělávací společnosti 1. VOX, učebna Beta, 4. patro.

(Jak se tam dostat? Dům na Senovážném náměstí snadno najdete, projdete kolem vrátnice do dvora, pak přes celý dvůr do vchodu vlevo nebo vpravo; v obou případech dojdete k výtahu, kterým vyjdete do 4. patra.  Tam snadno najdete poměrně rozlehlý areál společnosti 1. VOX. Také se můžete dole na vrátnici zeptat. Asi nachystáme i šipky.)

Kdy: čtvrtek 5. prosince 2019 od 17 hodin

 

Program:

  1. Křest knih

Muži, muži – ženy, ženy

Konec manipulace

spojený s krátkými projevy hostitelky Ing. Zdeny Vostrovské, ředitelky společnosti 1. VOX, Davida Grubera a některých jeho význačných žáků

        2. Občerstvení, volná zábava

a seznamování zajímavých lidí, případné domluvy společných projektů mezi hosty, radost a pohoda…

 

Proč právě toto místo a čas:

Místo: David Gruber spolupracuje se vzdělávací společností 1. VOX již dvacet let, odučil pod její hlavičkou stovky kurzů, pomohl s osobním rozvojem a kariérou tisícům klientů – a hrdě se hlásí k lektorskému sboru této prestižní vzdělávací firmy.

Čas: Bylo nutné zvolit všední den, avšak hodina je příznivá i pro pilně pracující lidi. Mimopražští mohou zvolit předvánoční (či mikulášskou) cestu do Prahy tak jako tak; vzít si v práci krátké volno a nadechnout se předvánoční atmosféry hlavního města se hodí asi lépe ve všední den než o víkendech, kdy bude všude přecpáno lidmi.

 

 

Slovo Davida Grubera:

Zorganizovat takové setkání mi a mé asistentce a též hostitelům vždy dá dost práce; ale za tu námahu mi to čas od času stojí, protože je to nejlepší příležitost, jak osobně spojovat lidi z mých různých kurzů, čtenáře knih, e-knih, blogů… a přátele vůbec.

Pravidelní návštěvníci takových setkání již vědí, že zde mohou potkat natolik zajímavé lidi, že to předčí jejich očekávání. Vědí také, že lidé různých profesí, pohlaví, věků, bydlišť, mající však v sobě grubrovské vědění dobrého osobního rozvoje, férovosti a příjemné komunikace si často po pěti minutách hovoru připadají, jako by se znali odjakživa…

Tak to přijďte zažít také. Už vzhledem k tomu, že takových setkání už v budoucnu moc organizovat nebudu. Příčinou je jednak můj věk (člověk s přibývajícími roky leniví, ha) i to, že knihou Muži, muži – ženy, ženy jsem završil cyklus all-in-one publikací, který pokrývá všechny relevantní složky osobního rozvoje. A že si tedy snad szasloužím více odpočinku a více blahodárného klidného ústraní.

Tentokrát, 5. prosince od 17 hodin, však vše bude probíhat vesele a nadšeně – jako zamlada J.