Možné slevy na e-shopu

Co se týká cen zboží a služeb, David Gruber je vždy maximálně vstřícný

Při objednávkách knih z našeho eshopu jsme se v poslední době setkali s jevem pro nás nepochopitelným. Několik zájemců se vyjádřilo, že určitou naši knihu by chtěli a potřebovali, ale že jinde na internetu narazí na tutéž knihu za citelně levnější cenu.

Nuže, není třeba obracet se při koupi jinam, ale prostě nás o slevu požádat (e-mailem, telefonicky). Je to schůdnější cesta než abychom na našem eshopu neustále něco předělávali a přeceňovali.

Automaticky se snažíme vyhovět naším bývalým žákům ze středních a vysokých škol, absolventům kurzů i přednášek (celkově desetitisíce lidí) a těm, kteří už mají jinou knihu Davida Grubera (celkově statisíce lidí). Dále přátelům a fandům na sociálních sítích (facebook, Linkedin). Z jiných zájemců rádi vyhovíme těm, kteří třeba přispějí nějakým zajímavým odborným postřehem, pozdravují od konkrétních známých, kteří jsou význačnými žáky Davida Grubera, napíšou pár vlídných povzbudivých slov nebo prostě uvedou jiné důvody hodné zřetele.

Nic není vzdálenějšího pravdě než to, že by David Gruber měl za své zboží a služby nějaké „mastné“ ceny. Jeho ceny jsou naopak jen malým zlomkem cen obvyklých pro edukátora s jeho tradicí, renomé, vzděláním a autorstvím.

A bonus osobního autorského věnování lze získat jen u nás :-).