Dobré zprávy objednatelům knih přes náš eshop

Milí přátelé,

váš neutuchající zájem nás těší. A věřím, že dobře děláte, protože encyklopedie argumentačních faulů (tedy kniha KONEC MANIPULACE) by měla být v knihovničce každého chytrého člověka. Bohužel naše zaostalé ministerstvo školství není schopno rychle zajistit, aby knihu měl coby učebnici každý středoškolák. Bohužel i knižní velkodistribuce nejsou podle mne vždy dost pružné, aby tato kniha byla stále na poličkách opravdu každého knihkupectví. O to větší výhodu máte vy, kteří si knihu zajistíte poštovní dodávkou přes nás – budete mít v obyvatelstvu méně komunikačních konkurentů, ha.

Multimetodická tabulka řečnických triků, kde můžete prostým posunováním po řádcích hravě odvodit jakýkoliv protitrik, je podle prvních čtenářů stejně významná jako v chemii Mendělejevova periodická tabulka prvků. Naše Multimetodická tabulka řečnických triků má světovou novost, jinde než v knize KONEC MANIPULACE ji nenajdete.

Vyšla další recenze na tuto knihu: http://blog.aktualne.cz/blogy/jana-hamplova.php?itemid=33187

V současné době končíme zvládání záplavy objednávek z Obří slevy z 10. prosince 2018. Museli jsme od půlky prosince zhruba do začátku ledna čekat na dotisk knihy – a od té doby balíme a rozesíláme jako diví. Díky za vaši trpělivost 🙂 Odměňujeme ji pro objednatele z Obří slevy free bonusem.

První jdou na řadu balíky pro ty, kteří zaplatili předem. A hned po nich ti, kteří zvolili klasickou dobírku – tedy zaplacení při převzetí balíčku.

Knižní velkodistributor PEMIC zase dnes objednal u nás určitou dávku knih pro knihkupectví; do konce tohoto pracovního týdne by ji od nás měl mít na svém skladě – a může rozvážet. Takže – situace není zase až tak špatná.

Buďte dobré mysli a vyzbrojeni touto knihou nenechte sebou orat!

Srdečně zdraví David Gruber, 15. 1. 2019