Angličtina No Problem - speciální akce
Ve spolupráci s webem Audioteka.cz nabízíme v rámci časově omezené akce dárek každému, kdo si objednal nebo objedná jakoukoliv audioknihu Davida Grubera. Dárkem je papírová publikace Angličtina No Problem, resp. její první vydání bez doprovodných audionahrávek. V knize je vložena errata - papír s opravou překlepů (převážně se nacházejících v české části) nalezených po vytištění 1. vydání.
Pokud jste si některou z audioknih Davida Grubera na audioteka.cz právě objednali, stačí nám znát číslo této vaši objednávky (pro ověření) a vaši adresu (kam vám máme zaslat knihu Angličtina No Problem).


Můžete si tedy vybrat jednu z následujících možností:

Při zvolení druhého řešení je možnost objednat si zároveň jiné naše produkty. Pokud si místo ANP-1.vydání-speciální akce objednáte v eshopu produkt "Angličtina - No Problem ("komplet Professional" na FLASH)" uveden s cenou 1395 Kč, zašleme vám místo něj 1. vydání ANP s FLASH diskem obsahujícím všechny audionahrávky z 6 CD za cenu 6x100Kč+DPH (tj. celkem 726,- Kč místo 1395,- Kč). V případě zájmu si samozřejmě můžete za tuto cenu FLASH disk doobjednat i dodatečně emailem na info@gruber.cz.