Domů arrow Kurzy arrow Termíny
Přihlášení

Libovolný termín

Jestliže vytvoříte skupinu minimálně 6 zájemců, je možno uskutečnit jakýkoliv kurz v kterémkoliv termínu - ve všední nebo víkendové dny - pokud již není David Gruber smluvně vázán u jiného klienta.

Slevy!

slevy.pngSlevy jsou možné - pro členy klubu GRUBER TEAM a pro poradce GRUBER TEAMU - viz www.gruberteam.cz.

Kompletní nabídka

Nabídka našich kurzů obsahuje více produktů než je uvedeno na této stránce.
Mohla by vás zajímat kompletní nabídka .
Informační služba: 59 611 30 02
Máte náměty k doplnění obsahu? Napište!
Termíny kurzů
VOX
 21.12. - 22.12. 2016 
Time management 5. generace Praha 8483,-  
VOX
 10.1. - 12.1. 2017 
Racionální a rychlé čtení Praha 14146,-  
TDP
 27.1. - 29.1. 2017 
Racionální čtení a rychločtení § Praha 7623,-  

Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.
Pro bližší informace zavolejte 605 833 652 či 776 550 968 nebo mailujte na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

* - Jednodenní intenzivní kurz pouze pro ty, kteří absolvovali kdykoliv v minulosti kurz Koncentrace - paměť - tvořivost anebo v minulosti starší tří let absolvovali Rychločtení a chtějí si jej osvěžit a doplnit o nejnovější poznatky.

§ - Lektorem v tomto kurzu je Jan Gruber (junior).
§§ - Lektorem v tomto kurzu je Jan Gruber (junior) , není vyloučeno částečné hostování Davida Grubera.

§§
- Vyučuje akreditovaná licenční učitelka Marlena Vítková.
§§§ - Vyučuje akreditovaná licenční učitelka Petra Koudelková

 
Nabízíme Vám různé otevřené kurzy

Konané pod hlavičkou vzdělávací společnosti VOX, Praha 1, Senovážné nám. 23

Charakteristika: Tento certifikovaný poskytovatel vzdělávání dospělých je jedním z lídrů na našem trhu. Kurzy se konají v Praze, v Brně nebo u klienta. Průměrná cena je zhruba 4.220 Kč na osobu a den včetně DPH. David Gruber vedl pro tuto společnost již více než 260 kurzů. 

 

Konané pod hlavičkou jiných vzdělávacích firem

Charakteristika: Zde je spolupráce spíše nárazová, méně pravidelná, i když mnohdy dlouhodobá. Ceny jednoho dne kurzu značně kolísají - podle prestižnosti hotelu, v němž se kurz koná, podle kvality občerstvení, podel stupně a pozic manažerských pracovníků, pro které jsou semináře, kurzy, tréninky, koučink apod. pořádány.

 

Organizované bez prostřednictví agentury - přímo naší firmou Gruber-TDP.

Charakteristika: Jsme nejdéle působícím soukromým vzdělávacím subjektem na našem trhu (od roku 1986). Zaměřujeme se na kvalitu, jedinečnost, individuální nenapodobitelnost výuky, proto zůstáváme malou firmou. Průměrná cena je na osobu a den je zpravidla nejnižší – odpadá položka pro zprostředkující agenturu (čímž nechceme roli pořádajících agentur zlehčovat – naopak jejich propagační, administrativní a další role jsou důležité a velmi si jich vážíme). Optimální poměr cena/hodnota pak nastává na tradičních letních kurzech vždy v červenci v čistém přírodním prostřední na severní Moravě. (V posledních letech též i v Praze.) Každoroční tradice sahá až do roku 1984!

 

 

Kurzy „in house“

Termíny pro skupiny z firem a institucí

Prakticky kdykoliv podle přání klienta a v místě podle jeho potřeb, pokud David Gruber není již smluvně vázán u jiného zájemce, který si na daný termín zvládl zavázat D. Grubera rychleji. 


Angličtina

Chystáme další kurzy expresní angličtiny 

Pro firmy a  instituce,

Pro jednotlivce.

V ČR i v zahraničí. Mailujte nám o svých problémech a plánech s angličtinou, ať vás můžeme zbavit starostí a pomoci vám.